Bungee Fitness, łatwo i przyjemnie czyli jak się bawić i schudnąć

Bungee Fitness od niedawna przyszedł jako nowy trend w Europie 🙂 Czym jest? Dla kogo jest kierowany? I ile można przy tym schudnąć ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bungee Fitness są to zajęcia oparte na elastycznych linach, dzięki którym  mogąc unieść się w powietrzu wykonujemy ćwiczenia, które pobudzają wszystkie partie mięśniowe, jest to świetny rodzaj zabawy dzięki któremu spalimy zbędne kalorie, ich wielkość zależna jest od rodzaju treningu który może być oparty o interwały bądź taniec Bungee.

Jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach dostajemy liny bungee przymocowane do tylnej części uprzęży biodrowej dzięki czemu możemy się swobodnie odbijać. Taki rodzaj treningu cardio dostarczy nam wiele frajdy :)Zajęcia dla początkujących to proste układy i ruchy takie jak podskoki, taniec czy stanie na rękach. Zaawansowani trenują prawdziwe akrobacje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie:

Bungee Fitness jest to trening dynamiczny i przyjemny, przy którym się napocimy i spalimy kalorie kierowany jest dla wszystkich (dzieci również) , z uwagi na to iż liny odciążają stawy wskazany jest  dla ludzi otyłych.

Chcesz więc wzmocnić uda, plecy, pośladki, kręgosłup? Te zajęcia mogą Ci pomóc 🙂

 

Skomentuj